Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 499,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. BLOG
Proč „Jedeme s dětmi“ ?

Možná Vás napadne, proč se někdo rozhodne zrovna založit e-shop se zaměřením na doplňky pro cestování s dětmi.

Ta cesta k nápadu byla jednodušší než by se mohlo zdát – na počátku bylo jedno dítě, pak druhé, třetí a stále jsme chodili na kratší i dlouhé procházky, jezdili na výlety, dovolené a to v létě i v zimě. Chtěli a stále chceme trávit společný čas venku, v přírodě, cestovat, poznávat a užívat si společný čas.

Samozřejmě ve chvíli, kdy opustíte pohodlí svého domova, kde máte vše potřebné k péči o děti po ruce a i děti jsou zvyklé na určitý režim nastává plno otázek. Kde ohřejeme mléko  nebo zeleninový příkrm pro kojence či batole? Ne každý toužíme své ratolesti stravovat od nejútlejšího věku někde po restauracích, ale chceme  jim dopřát takovou stravu, na kterou jsou běžně doma zvyklé a máme jistotu určité kvality. Proto jsou báječným pomocníkem ohřívače do auta, kdy bez pomocí vody ohřejete mléko či příkrm během cesty. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit dávkovač na sušené mléko, kdy je určitě lepší variantou cestou ohřát připravenou převařenou kojeneckou vodu a poté přidat přesně odměřenou dávku sušeného mléka než někde skladovat předem namíchané mléko a dávat tak příležitost bakteriím, aby ho trochu „oživily“.  Při přípravě pokrmů pro děti na cestu jsou bezvadné i uzavíratelné misky s lžičkou nebo cestovní příbor v pouzdře, apod.

Dobře si vzpomínám, jak jsme řešili, kde budeme sterilizovat kojenecké lahvičky a pak cestování s neskladným parním sterilizátorem do mikrovlnné trouby. Dnes si celou situaci můžete usnadnit díky sterilizačním sáčkům do mikrovlnné trouby – jsou skladné a dají se použít opakovaně.

Pohodlí při cestování autem bylo pro nás další podstatnou věcí. Nejspíš každý, kdo cestuje s dětmi autem zná ty padající hlavičky spících potomků…zkoušeli jsme dětem pořídit klasické polštářky ve tvaru podkovy, které by měly hlavu podepřít, ale bohužel se s takovým polštářkem nevešly do opěrky autosedačky…až jsme objevili polštářky na bezpečnostní pás, kdy si hlavu mohou pohodlně opřít a nikde je nic netlačí.

Nejrůznější organizéry , kapsáře a tašky, pro přehledné uspořádání věcí ukončí věčné přehrabování a hledání. Chrániče autosedadel, zpětná zrcátka, nosítka na děti, reflexní prvky – to jsou všechno věci, které při svých cestách a výletech oceníte.

Zkrátka za všemi produkty z našeho e-shopu stojí vlastní zkušenost a touha všechny tyto pomocníky nabídnout na jednom místě bez dalšího složitého hledání a shánění  také všem ostatním, kteří si chtějí usnadnit cestování s dětmi.

Věříme, že se nám tato myšlenka povedla zrealizovat a že u nás najdete přesně to,co potřebujete.

Nebojte se nás zeptat!

Protože se stále snažíme zkvalitňovat naše služby a zpříjemnit Vám nákup na našem e-shopu, tak jsme zavedli chat – můžete se nás tak na cokoliv zeptat online nebo zaslat dotaz e-mailem.

Věříme, že Vám tak budeme moci poradit při výběru produktů z naší nabídky a vy se tak můžete rozhodnout, zda zboží splňuje vše, co od něj očekáváte.

Ke svým dotazům využijte i telefonního kontaktu 604 928 392 nebo e-mailu info@jedemesdetmi.cz

Pro Vaše podněty a připomínky je pro Vás připraven tento odkaz: https://www.jedemesdetmi.cz/Podnety-a-pripominky-a5_0.htm

Uvítáme jak slova chvály tak i kritiky – obojí jsou pro nás motivací!